Кордон на замку

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

Продовжується робота по облаштуванню кордонів Херсонщини з АР Крим

Голова облдержадміністрації Юрій Одарченко провів чергову нараду з питань облаштування кордону з Автономною Республікою Крим і забезпечення стабільної ситуації в області.

На початку наради Юрій Одарченко представив начальника Азово-Чорноморського управління Державної прикордонної служби України Сергія Косика: «Виносимо подяку Сергію Косику та прикордонній службі України за достойно виконані обов’язки на території Кримського півострова. У зв’язку з обставинами, що склалися, Сергій Косик керуватиме Азово-Чорноморським управлінням Державної прикордонної служби України в Херсонській, Запорізькій і Миколаївській областях».

Так, у ході наради розглянули питання виконання заходів щодо тимчасового облаштування пунктів в’їзду-виїзду до Херсонської області на кордоні з Автономною Республікою Крим, а також тимчасових накопичувальних площадок для стоянки та відстою транспортних засобів біля них.

«Наразі схема пропуску транспорту через такі пункти відпрацьована повністю, — зазначив начальник Херсонської митниці Віталій Булюк та додав: — Загалом 120 працівників митниці розподілені між 5 умовними пунктами в’їзду-виїзду до області на кордоні з АР Крим».

Також на порядку денному було питання роботи щодо визначення місць встановлення прикордонних спостережних веж, підготовки відповідних пакетів документів щодо відведення земель під вказані об’єкти, а також виділення земель під контрольно-слідові смуги та інші захисні споруди вздовж адміністративного кордону Херсонської області з АР Крим.

Також розглянули питання виділення приміщень для розміщення співробітників додаткових прикордонних підрозділів та членів їх сімей. Так, на сьогодні до м.Херсона прибуло 66 осіб, і ще очікується прибуття 140 чоловік.

За словами голови облдержадміністрації, це залишається надзвичайно актуальним питанням, тому влада буде піклуватися про надання постійного житла співробітникам прикордонних підрозділів.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150