Влада створює умови для суспільно-політичного компромісу

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

Голова облдержадміністрації Микола Костяк під час обласної селекторної наради, яка пройшла за участі голови облради Віктора Пелиха, прокоментував суспільно-політичну ситуацію в країні.

«Як вам всім відомо, Президент України Віктор Янукович своїм Указом від 28 січня поточного року прийняв відставку Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та всього складу Уряду. Згідно з чинним законодавством, Глава держави доручив міністрам продовжувати виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України, — сказав Микола Костяк та додав: — Це нелегке рішення було прийнято з метою створення додаткових можливостей для мирного врегулювання конфлікту, збереження єдності та цілісності України».

Уряд робив усе можливе для мирного розв’язання конфлікту та недопущення  кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах.

Окрім того, протягом чотирьох років свого прем’єрства Микола Янович робив все для того, щоб Україна могла нормально розвиватися як демократична європейська держава, приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України.

vlada

Нагадаємо, за чинним законодавством до призначення нового Глави Уряду обов’язки Прем’єр-міністра України буде виконувати Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

139