Живе поряд в нами, працює заради громади

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Якщо зважати на аксіому про те, що приваблива зовнішність та шляхетні манери допомагають у налагодженні контактів з людьми, створюють громадський рейтинг, стає зрозумілим, чому Віта Копенко, в даному випадку ми говоримо про неї як про депутата Нижньосірогозької районної ради четвертого, п’ятого і шостого скликань, члена Партії регіонів, користується загальною повагою та пошаною.

Утім, зауважать скептики, зовнішність не завжди співпадає з внутрішнім світом людини. Це правда. Але не в даному випадку. Варто лишень побувати у Нижніх Торгаях та поспілкуватися з місцевими жителями. Саме тут, у школі, дитсадку, медичній установі, Будинку культури, на спортмайданчику почуєте теплі слова про депутата районної ради, про її причетність до багатьох добрих справ, до вирішення пекучих проблем сільських жителів.

До свого районного депутата нижньоторгаївці йдуть зі своїми проблемами і бідами в будь-який час, не чекаючи офіційного прийому, просто додому. Спілкуючись з людьми, звертаєш увагу на те, що вони говорять про розсудливість Віти Анатоліївни, її освіченість, неординарний підхід до вирішення проблем та толерантність. Причому останнє доводиться чути найчастіше. За словником «толерантність» — це визнання за іншими права на погляди і смаки, відмінні від поглядів оцінюючого. Наскільки б легше було нам жити, осягни ми всі цю просту істину — в політиці, суспільстві, приватному житті. Адже велика міра нашого лиха — результат невміння чи небажання поставити себе на місце опонента, суперника, якщо потрібно — то й поступитися йому, втім, зберігши завдяки цьому власну гідність. І це вміння виховується поступово, всупереч природі нашого власного «его», його керівного принципу: «Своя сорочка ближча до тіла».

Секрет успішного рейтингу Віти Копенко дуже простий: у житті вона керується принципом: щоб людину поважали, вона, насамперед, з повагою має ставитися до людей сама.

Тож і не дивно, що вже три скликання поспіль нижньоторгаївці обирають землячку до Нижньосірогозької райради, виказуючи їй довіру у захисті інтересів сільської громади.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150