«Заступники» завітали в гості до дітей

Написано . в . Опубликовано в Новости, Общество

OLYMPUS DIGITAL CAMERAРазом зі 100 000 першокласників з усієї України учні середньої школи селища Східне, що на Херсонщині одержали подарункові набори від Всеукраїнського аграрного об’єднання «ЗАСТУП».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представники громадської організації «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» (За Соціальну Трудову Українську Перспективу) привітали українських школярів із початком нового навчального року і вручили святкові подарунки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У межах благодійної ініціативи «ЗАСТУПу» малеча отримала подарункові набори, які обов’язково знадобляться їм у навчанні: ручки, кольорові олівці, набори закладок, альбом для малювання, розклад уроків і настільний календар-рамку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Керівник «ЗАСТУПу» Ірина Синявська переконана, що незважаючи на складні часи, які сьогодні переживає наша держава, українські школярі повинні навчатися і мати для цього всі необхідні речі.

 

«На жаль, сьогодні не в усіх регіонах країни перше вересня проходить із піснями, усмішками на обличчях та яскравими емоціями. Над донбаськими школами і далі свистять кулі, не вщухають артилерійські обстріли. Я хочу побажати всім українським учням, вчителям і батькам мирного неба, терпіння та добробуту. Наші діти — це наше майбутнє! Кожний їхній успіх — це успіх держави і крок до її світлого майбутнього. Успіху вам, дорогі наші школярі! Ми впевнені, що ці подарунки стануть вам у пригоді та принесуть лише добрий настрій і високі оцінки в щоденниках!», — сказала керівник ГО «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151