Спільно відновлюють село

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Одним із основних бюджетонаповнювачів Любимівської селищної ради, що у Каховському районі,  є приватне акціонерне товариство «Фрідом Фарм Інтернешнл». За останній час було зроблено  немало — підприємство одним із перших розпочало відновлювати зруйновані зрошувальні системи, а  ще  активно бере участь у всіх соціальних акціях на підтримку любимівців.

У своїй роботі «Фрідом Фарм Інтернешнл» використовує новітні грунтозберігаючі технології з дотримання режиму сівозмін, який не виснажує грунти. На підприємстві постійно оновлюється та модернізується машинно-транспортний парк, застосовуються новітні технології, наукові розробки.

Як підкреслив Михайло Мотрюк, любимівський селищний голова, у 2013 році близько мільйона гривень податків було сплачено в місцевий бюджет. Олександр Чуприна, заступник директора  ПрАТ «Фрідом Фарм Інтернешнл», підкреслив, що підприємство завжди дотримується правила своєчасного розрахунку з людьми, що довірили йому свої паї.

Катерина Тарабака, заступник керівника юридичного департаменту акціонерного товариства, додала, що «Фрідом Фарм Інтернешнл» — єдине підприємство в Каховському районі, яке розраховується з орендодавцями, цим самим забезпечуючи можливість використання коштів, котрі надходять до місцевого бюджету, протягом бюджетного року.

Підтримку любимівська селищна рада з боку такого потужного підприємства отримуватиме і надалі.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150