Соборність України – її майбутнє

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

Цього року держава відзначає 95-ту річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який вперше за сотні років об’єднав українські землі в одну державу.

«День Соборності та Свободи – свято, що стало символом консолідації нашого народу, національної гідності, утвердження ідеалів демократії та свободи. Тому сьогодні тут, біля пам’ятника Великому Кобзареві, незалежно від своїх ідейних переконань, віросповідання, віку або соціального статусу, зібралися небайдужі до долі країни люди», — звернувся до учасників мітингу з нагоди Дня Соборності та Свободи України голова обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Урочистості до 95-річчя проголошення Акту злуки зібрали усіх представників місцевої влади, депутатів обласних, міських та районних рад, а також широке коло громадськості, серед яких студентство і молодь.

«Історія переконливо доводить: тільки соборна Україна має майбутнє. В єдності сила нашого народу! На жаль, історичні уроки часто забуваються. Зайве тому підтвердження – сучасна непроста ситуація в українському суспільстві. Вихід із неї – консолідація, спільна відповідальність за сьогодення та майбутнє держави, загальнонаціональний діалог», — сказав голова ХОДА.

soborn

Микола Костяк переконаний, що тільки разом українці здатні досягти успіху, примножити славу Таврійського краю, побудувати стабільну та міцну державу. Він побажав усім, щоб цей святковий день став для громадськості утвердженням високих принципів, породжених світлими прагненнями багатьох поколінь українців, які боролися за незалежність та єдність народу.

«Хай нам завжди вистачає порозуміння, взаємоповаги і життєвої мудрості для того, щоб у нашому спільному домі завжди панували лад, порядок і благополуччя», — завершив свій виступ губернатор та побажав усім суспільної злагоди, миру, щастя, родинного затишку та процвітання.

Загалом же у Шевченківському сквері, де проходили мітинг та покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, зібралося близько 3 тис. жителів міста.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151