В Херсоні відбувся молебень за Україну

Написано Adm в . Опубликовано в Общество

У контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України духовенство Свято-Духівського кафедрального собору Херсонської єпархії Української православної церкви провело молебень за Україну.

Як відзначив отець Максим, церква ніколи не вмішується у політичні війни, адже вона є Божим домом, у якому кожна людина може знайти підтримку, захист та допомогу.

«Так, церква об’єднує людей різних політичних поглядів, —  зазначив він. – Якщо ж вона почне підтримувати певну політичну силу, вмішуватися у політичні війни, то автоматично закриє двері перед людьми інших політичних поглядів і перестане бути храмом Господнім».

moleben2

Тому під час служби священнослужителі читали Євангельський текст «Любіть один одного», в якому закликали людей об’єднатися, жити з любов’ю в серці, робити якомога більше добрих справ.

«Адже соборність – це не лише об’єднання території, а й об’єднання в плані виконання заповідей Христових. До цього ми закликаємо всіх, а вже хто яку політичну позицію займає – справа кожного громадянина», — наголосив отець Свято-Духівського кафедрального собору Максим.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

145