Кожна громада області визначить стратегію розвитку своєї території

Написано . в . Опубликовано в Общество

В області за власної ініціативи голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка впроваджується проект «Підтримка ініціатив місцевих громад».

Метою проекту є забезпечення постійного розвитку територій та участь в цьому процесі місцевих громад за допомогою передових світових практик.

А його суть – у створенні системи, завдяки якій кожна громада визначає актуальні для себе проблеми, бере участь у їх вирішенні і безпосередньо впливає на формування стратегії розвитку своєї території.

На переконання голови облдержадміністрації, методика роботи з громадами полягає в тому, що у кожному селі проводяться збори, на яких присутні мінімум 60% населення. Відкритим рейтинговим голосуванням визначаються проблеми громади, з них обирається топ-проблема, у вирішенні якої жителі готові взяти фінансову участь.

«У проекті будуть задіяні всі райони Херсонщини», — відзначив Микола Костяк.

kostyak

Крім того, він повідомив, що у рамках цього проекту кожному району області буде виділено 300 тис. грн для його реалізації.

«Населення має брати участь у подібних програмах, адже саме від його бажання та ініціативності залежить майбутнє нашої області  і країни в цілому», — акцентував увагу голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, що проект було представлено головою регіональної ради підприємців в області Ігорем Бжезицьким 17 січня 2014 року на обласному комітеті з економічних реформ.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154