Єдиний урок для школярів «Херсонщині – 70 років»

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації ініціював проведення конкурсу-огляду на кращу методичну розробку Єдиного уроку «Херсонщині – 70 років».  Конкурс проводиться в рамках святкування 70-ї річниці утворення Херсонської області та за підтримки голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка. Роботи приймаються з 17 лютого по 10 березня 2014 року.

Мета конкурсу – на прикладах основних подій та біографій видатних людей показати становлення та здобутки Херсонської області;

  • окреслити її роль у соціально-економічному, політичному та культурному житті країни;
  • поглибити знання учнів про Херсонщину, її культурні традиції, сторінки історії та видатних людей краю, архітектурні та історичні пам’ятники, природну скарбницю;
  • сприяти формуванню історичної пам’яті, вихованню патріотизму, розумінню загальнолюдських цінностей;
  • визначити кращі розробки уроків на тему «Херсонщині – 70 років» та ознайомити з ними освітян області. Видати збірку кращих матеріалів.

Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для всіх педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів Херсонської області. Кращі роботи визначатимуться у таких номінаціях:

  1. початкова школа – для вчителів, які викладають у 1 – 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
  2. основна школа – для вчителів, які викладають у 5 – 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів.
  3. старша школа – для вчителів, які викладають у 10 – 11 класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Переможці у кожній номінації будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

ed-urok

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

125