Вчитися ніколи не пізно

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

Уже другий рік поспіль в Херсоні продовжує свою роботу «Університет третього віку», де навчаються понад 30 студентів-пенсіонерів.

Дотримуючись головної мети курсу — створення людям старшого покоління умов для плідного спілкування, прояву творчої індивідуальності та отримання нових знань — програма курсу має різноплановий характер. За цей навчальний рік студенти університету прослухали 20 занять, з яких 10 спрямовані на оволодіння комп’ютерною грамотою та Інтернетом, 4 заняття присвячені різним соціальним питанням, у контексті яких спеціалісти Управління Пенсійного фонду розповіли про основні аспекти сучасної пенсійної реформи.

Надбанням нового навчального року є впровадження низки  занять з психологічної підтримки, де слухачі мають можливість отримати базові знання з психології та взяти участь у тренінгових заняттях. Не залишаються осторонь і календарні святкові дати, які урочисто відзначаються разом зі студентами поважного віку за підтримки працівників бібліотеки ім. Лесі Українки.

Інтерес до занять в університеті не згасає. У подальшому слухачів чекають зустрічі з цікавими людьми, фахівцями, психологічні тренінги, групові дискусії та інше.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150