У Херсонському економіко-правовому інституті презентували концепцію реформування діючої податкової системи

Написано . в . Опубликовано в Новости, Образование

У Херсонському економіко-правовому інституті відбувся круглий стіл «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України» — у ньому взяли участь представники Державної податкової інспекції, управління Пенсійного фонду, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, бізнесу, науковці, студенти та члени парламентської фракції «Самопоміч», народні депутати України Олександр Данченко і Тетяна Острікова.

Представники профільних комітетів Верховної Ради України презентували концепцію реформування діючої податкової системи, розглянули питання децентралізації та відповіли на численні питання учасників круглого столу щодо змін до Конституції.

Наразі Мінфін та профільний комітет Верховної Ради розробляють спільний законопроект по реформуванню діючої податкової системи. Перш за все, на переконання експертів, має відбутись якісна реорганізація фіскальної служби, спрощення адміністрування податків, а також має бути вирішене питання з навантаженням на фонд заробітної плати. Представниця профільного комітету з питань податкової та митної політики, народний депутат Тетяна Острікова наголосила:
— Наразі йде обговорення бюджету на 2016 рік, і основне питання, яке стоїть дуже гостро — на якій податковій базі буде сформований бюджет. На чинній базі, на чинному кодексі, чи все ж таки на тих фіскальних змінах, які пропонує нам Міністерство фінансів. У зв’язку з тим, що зміни, запропоновані міністерством фінансів, викликають значний негативний суспільний резонанс — ми їздимо по країні, ми хочемо чути зворотній зв’язок від людей.

Голова обласного осередку партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Дмитрієв висловив вдячність доктору економічних наук, ректору ХЕПІ за підтримку ідеї щодо проведення круглого столу та інших спільних акцій за участі студентів і науковців, які не є байдужими до суспільних змін.

— На сьогодні ми маємо потужний зв’язок між громадською організацією та депутатами Верховної Ради. Незабаром з’являться наші фракції в міській та обласній раді. Це ще більше зміцнить «Самопоміч» та дасть можливість впливати громадській організації на ширший комплекс існуючих у суспільстві проблем, — наголосив Андрій Дмитрієв.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151