Прийшли до альма-матер

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

Найбільша споруда  у селищі Нова Маячка відзначили ювілей. Тридцять п’ять років тому перші школярі переступили поріг триповерхової загальноосвітньої школи.

На свято організатори збирали випускників, кинувши клич у соціальні мережі „Однокласники”. Учні різних поколінь прийшли до своєї альма-матер, щоб виказати вдячність за кращі роки, котрі провели в стінах рідного закладу, за навчання  і нарешті показати, чого самим вдалося досягти, користуючись знаннями, набутими у школі.

Мабуть навчитися цінувати те, що маєш — надзавдання для сучасної людини. Бо ж так виходить, що все найкраще згадується лише через роки. На підтвердження — ювілеї та значні дати. Це було не давно, це було — тридцять п’ять років тому.

У 1975 році відбулася закладка першого каменю навчального закладу у Новій Маячці. Триповерхову, типову на той період споруду, звели за три роки, і вже у 1979 році школярики вишикувалися на дійсно перший у стінах закладу дзвоник. Розрахована на 1200 учні школа ніколи не була порожньою. Село розвивалося, молодь не виїзджала, а залишалася, щоб бути корисною на малій батьківщині. Ніколи не стояла осторонь і влада селища, постійно допомагаючи у вирішенні  повсякденних проблем. Тому і не випадково коровай дістався почесному гостю свята  Андрію Костирі, голові Новомаячківської селищної ради.

Якщо зібрати до купи всіх випускників школи за 35 років, можна створити населений пункт, в якому проживатимуть три тисячі людей не старших за п’ятьдесят. І роботи вистачило би всім. Адже серед випускників: педагоги і інженери, лікарі і  соціальні працівники, аграрії і домогосподарки. Свого часу закінчив навчальний  заклад, нинішній директор санаторію Сергій Черняєв. Він повернувся у рідне село після закінчення Сімферопольського медінституту.

Звісно, що найвідповідальніша місія на святі у директора школи Лілії Білоконської. Адже заклад вже має свої традиції, які необхідно продовжувати, не опускати планку напрацювань і збільшувати  перелік здобутків.

У свій ювілей школа подарувала присутнім радість зустрічі з юністю, з найбезтурботнішими роками життя, коли ще все було попереду, і для досягнення мети не існувало перешкод. Цьому ланцюжку не дано перерватися поки існує життя.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

128