Заява секретаря міської ради Олександра Лук’яненка щодо протиправних дій територіальної виборчої комісії

Написано . в . Опубликовано в Новости

Загалом вибори на території Новокаховської міської ради відбулись демократично, прозоро, чесно, хоча є деякі факти підкупу виборців матеріальними активами зі сторони опонентів, але це вже не важливо.

Стосовно роботи ТВК. Спочатку були претензії щодо організації роботи комісії. Але загалом, напередодні підведення підсумків виборів, теркомісія начебто працювала стабільно та нормально. Та дуже здивувала, коли почалася реєстрація новообраних депутатів, хоча хочу наголосити: ніякої реєстрації не потрібно, адже результати голосування і всі прізвища переможців містяться в одному документі – протоколі засідання комісії від 30 жовтня.

Мова про те, що вже давно зрозуміло: 9 членів ТВК із 18 почали працювати заангажовано, цілеспрямовано проти мене, порушуючи усі можливі законодавчі акти, які існують в Україні, щодо роботи відповідних комісій. Ігнорували засідання, навмисно не голосували за мою реєстрацію, утримувались, саботували роботу комісії, не приймаючи порядок денний, грубо порушували свої повноваження, приписували собі нові, які до компетенції ТВК не відносяться. Скликали засідання комісії без участі голови, призначали якихось уповноважених на якісь судові засідання та інше. Дійшло до того, що деякі партосередки, включившись в цей ганебний процес, почали змінювати порядних чесних членів ТВК на заангажованих, таких, що будуть голосувати, як їм скажуть. Це партосередки «Совісті України», Радикальної партії Олега Ляшка, «Батьківщини». В кінці кінців вершиною злочинної діяльності теркомісії стало невиконання рішення суду. При таких обставинах я не міг знехтувати волевиявленням громади про обрання 3590 голосами виборців кандидатів від Партії місцевого самоврядування та мене, як лідера списку, як депутатів на догоду спочатку 9-и, а згодом 12-и заангажованих своїми партбосами.

Цей випадок – ганебний і брудний в історії новокаховських виборів. І автори цього фарсу всім відомі. Це люди, які нещодавно посміхалися з виборчих листівок і бігбордів. Клялись, що совість мають. Говорили, що усвідомлюють повну відповідальність перед громадою і Законом, а насправді просто хотіли влади і обдурили багатьох простих довірливих людей.

Думаю, всьому місту вже все зрозуміло, хто дійсно має намір служити громаді і вже плідно працював на першій сесії, а хто й далі продовжить брехати, займатися маніпуляціями та розпалювати ворожнечу, сподіваючись, що їх мала підтримка своїми поплічниками переросте в абсолютне керівництво містом. Не приведи Господь, щоб це сталося в нашій рідній Новій Каховці!

P.S. Як стало відомо вчора, про що ми вже повідомляли, ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Новокаховської міської виборчої комісії за порушення Конституції та законів України.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150