У Каховці воїнам-інтернаціоналістам вручили ювілейні медалі

Написано Adm в . Опубликовано в Новости

З метою вшанування воїнів-інтернаціоналістів, які проживають у Каховці, відбулася святкова зустріч міського голови Олександра Карасевича з учасниками бойових дій у «гарячих точках» Афганістану, В’єтнаму, Ліберії, Угорщини, Чехії, Єгипту, Іраку та Куби, а також з батьками та вдовами загиблих в афганській війні.

Захід розпочали голова громадської організації «Каховське міське товариство воїнів-інтернаціоналістів» Наталія Скін та полковник у відставці Олександр Знаменський, який поділився своїми дитячими спогадами та побажав, щоб у країні зброю до рук брали лише під час святкових залпів, а порозуміння з міською владою залишалося таким же міцним.

Долучившись до привітань, слово взяв Олександр Карасевич та від щирого серця подякував воїнам за мужність та звитягу, за подвиг та активну громадянську позицію, вшанував світлу пам’ять солдат і офіцерів, яким не судилося вижити, виконуючи свій військовий обов’язок, а також вручив грамоти та ювілейні медалі воїнам-інтернаціоналістам. Зустріч пройшла у теплій атмосфері, а ветерани отримали ґрунтовні відповіді на свої запитання від міського голови.

internat

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150