У Херсоні чоловік врятував двох дітей, яких на крижині занесло на середину Дніпра

Написано . в . Опубликовано в Новости

Історія із розряду «навмисно не вигадаєш» мала місце сьогодні на Воєнці в Херсоні. Близько 10.30 на Дніпрі двоє хлопчаків, років по 8-м, вирішили покататися на крижині, яка дивом залишилася з початком стрімкої відлиги. Цю екстремальну гру побачив 51-річний місцевий житель. Андрій Старченко саме був за кермом і їхав додому. Живе чоловік неподалік від берега. У його будинку саме відпочивали друзі. Напарившись у лазні, п’ятеро чоловіків зібралися окунутися в річці. Аж тут прибіг господар, який просив дістати його «дюральку». Човен у перевернутому вигляді зимував у порожньому басейні. Плавзасіб витягли хутко, за лічені хвилини він, разом із господарем, вже був на річці.

Тим часом крижину з хлопчаками вже занесло на середину Дніпра. Місцеві знають, що глибина там велика, достатня для барж, які ходять постійно. У відчайдух же навіть палиці при собі не виявилося, щоб хоч якось спрямувати рух сумнівного плота. Діти так і стояли на крижині, не знаючи, що робити. Рятівник з’явився не очікувано, по-черзі зняв обох і посадив у човна.

Вже на березі спробував пожурити шукачів пригод: от, мовляв, усе батькам розповім, де вас носило. Почувши це, пацани дременули, забувши про «дякую». Хоча, скоріше за все, вони й злякатися не встигли, не розуміючи, що їм загрожувало. Малечі просто пощастило, що поряд опинилися небайдужі люди.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

125