Резонансне питання

Написано . в . Опубликовано в Новости

Микола Ставицький

я33

Прямо зараз в Новотроїцькому районі Херсонської області має розпочатися суд з обрання запобіжного заходу щодо бандитів які розстріляли мирних громадян з ціллю заволодіння сільгосптехнікою. Одному з поранених ампутували ногу. Є велика кількість свідків які опізнали бандитів.
На місці подій перебуває та контролює ситуацію депутат Херсонської облради від Радикальної партії Олега Ляшка Ольга Княгницька.
Прямо зараз під стінами суду відбувається мітинг, на якому громада вимагає покарання цих відморозків, тому що наскільки нам відомо суд не має бажання їх затримувати, що ніби то це може і не вони.
Я закликаю обласну владу взяти під особистий контроль це резонансне питання, тому що вже зрозумілим стає факт заговору між продажними мусорами які ще залишаються працювати в поліції у віддалених районах області, та криміналітетом, який втратив страх, та має бути знищений усіма можливими засобами.
Радикальна партія не дивлячись на діяльність або бездіяльність влади зробить все аби винні були притягнуті до відповідальності.

Обратная ссылка с вашего сайта

Комментариев (1)

  • Бывалый

    |

    Только благополучное государство может содержать бандитов в тюрьмах. Бедное государстве вынуждено бандитов уничтожать! При этом времени и средств на длительное судопроизводство у государства также не хватает — нужны политически правильные тройки и упрощенная судебная процедура.

    Повторить

Оставьте комментарий

153