ПриватБанк разом із херсонцями відзначив своє 25-річчя масштабним івентом «Приват.Share»

Написано . в . Опубликовано в Новости

ПриватБанк відзначив своє 25-річчя масштабним івентом «Приват.Share»,
продемонструвавши свої найбільш інноваційні продукти і проривні технології, які можуть змінити життя мільйонів українців на краще.

Святкування 25-річчя ПриватБанку зруйнувало всі шаблони традиційних ювілейних торжеств. 21 березня в Києві зібралися численні друзі та клієнти банку, практично всі міністри Кабінету міністрів України на чолі з прем’єр-міністром, а також більше сотні мерів міст і губернаторів. Захід відрізняла тепла неформальна атмосфера.

Активними учасниками зустрічі стали і представники Херсонщини — до складу делегації від нашої області увійшли голова ОДА Андрій Гордєєв, в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, керівництво Херсонської філії ПриватБанку та регіональні журналісти — зокрема, від сайтів «Херсонський вісник» і «0552.ua».

«Наш обов’язок як державного банку полягає в тому, щоб поділитися власним досвідом побудови єдиного цифрового простору з нашим основним акціонером — народом України, — говорить голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак. — Тому що держава і банк — це сервісні організації. І наше спільне завдання — надавати корисні, зрозумілі і недорогі послуги кожному українцю».

Розвиваючи комплекс соціальних сервісів, ПриватБанк продемонстрував технології, що полегшують комунікацію громадян з адміністративними органами — від заміни пільгових муніципальних карт на цифрові соціальні картки ПриватБанку зі збереженням і розширенням їх функціоналу до перетворення відділень мережі банку в аналоги державних центрів надання адміністративних послуг, де можна, наприклад, розрахувати і оформити субсидію на оплату комунальних платежів.

За словами прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який відвідав презентацію, уряд взаємно зацікавлений у розширенні співпраці з банком щодо реалізації державних програм.

«Сьогодні ми ознайомилися з продуктами, які банк пропонує своїм клієнтам. Можу відзначити, що вони дуже інноваційні — від дистанційних соціальних послуг до всіх інших форм оплати за будь-які продукти, в тому числі майданчик для проведення державних тендерів «ПриватМаркет».  Мені приємно, що після націоналізації ПриватБанк залишає за собою лідерство», — сказав прем’єр-міністр.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

136