Приховані кошти не вдалося ввезти на материкову частину України з Криму

Написано . в . Опубликовано в Новости

Прикордонники та митники в черговий раз стали на заваді незаконному переміщенню коштів.

Вчора, в контрольному пункті в’їзду/виїзду «Каланчак» під час проведення спільного прикордонно-митного огляду автомобілів, які слідують через лінію розмежування Херсонської області та тимчасово окупованої АР Крим виявлено і затримано значні суми в національній та іноземній валюті.

 

В одному випадку у вантажному транспортному засобі марки «DAF», який прямував з Криму, було виявлено приховані 730 тис. грн.

В другому випадку в легковому автомобілі марки «AUDI», який прямував теж з Криму, були виявлені приховані 41275 дол., 100 євро, 25000 російських рублів.

Дані кошти не були заявлені водіями (громадянами України) під час письмового та усного декларування, в чому вбачаються ознаки правопорушення передбаченні статтею 483 частини 1 митного кодексу України «Переміщення або дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Виявлені кошти вилучено, обох водіїв та транспортні засоби пропущено на материкову частину України. Подальшу долю вилучених коштів вирішуватиме суд.

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального

управління з питань взаємодії із засобами масової інформації

Андрій Базан

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150