Пляжі на аукціоні в Лазурному поділили нардепи від «Слуги народу»

Написано . в . Опубликовано в _Срочно в номер, Новости

Минулого тижня в Лазурному проходив конкурс серед підприємців з розподілу частини пляжів для благоустрою та комерційної діяльності. Про це розповіла місцева мешканка Валентина Бондаренко.


За її словами, основним критерієм відбору переможця була ціна. «Люди писали суми, вкладали в конверти, і віддавали на реєстрацію Тишківцю (директору КП« Лазурне », – ред.). Після конкурсу багато місцевих підприємці програли лоти, на яких вони працювали багато років, розвивали бізнес, який був єдиним джерелом доходу.

На наступний день підприємці звернулися до Тишківця з проханням показати книгу реєстрацій заяв, на що отримали негативну відповідь … Тишковець ухилявся, бігав з кабінету в кабінет, а потім завів невідомій людині в каптерці КП і був викритий в передачі всієї конкурсної документації невідомому.

Підприємці, бачачи, що відбуваються незаконні дії, забрали документи, зробили ксерокопії і викликали поліцію, передавши їм всі документи під розписку. У книзі реєстрацій вдалося виявити, що після останньої подачі заяви від конкурсанта, Тишковець вніс ще 6 прізвищ, розкрив конверти тих, хто програв і власноруч дописав суми більше, відповідно всі “потрібні” ФОПи виграли конкурс. Багато “переможці” мають зв’язок з колишніми і нинішніми співробітниками поліції і депутату Верховної Ради Ковальову О.І. », – повідомила жінка.

Так, однією з підприємниць, дописаних Олександром Тишківцьом від руки, виявилася 23-річна ФОП Гончаренко Надія Сергіївна. Вона зареєстрована як підприємець близько півтора років тому

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151