Клієнти і співробітники ПриватБанку стали добрими чарівниками для дітей з відділення онкогематології Херсонської дитячої лікарні

Написано . в . Опубликовано в Новости

1 грудня в Україні стартувала нова благодійна акція «Країна чарівників», у рамках якої ПриватБанк і фонд «Допомагати просто» виділили 5 млн грн на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. Відповідно до цієї програми гематологічне відділення Херсонської дитячої лікарні отримує найнеобхідніші медичні препарати на загальну суму 500 тис. грн.

ПриватБанк та фонд «Допомагати просто» закупили діагностичне обладнання для Херсонської дитячої лікарні, а в рамках акції «Країна чарівників» гематологічне відділення цієї лікарні отримує найнеобхідніші медичні препарати на загальну суму 500 тис. грн. Спеціально для дітлахів, які зараз перебувають тут на лікуванні, компанія Mastercard та Фонд «Допомагати просто» влаштували веселе свято з чарівними подарунками. У гості до діток прийшли Дід Мороз, Снігуронька, казкові персонажі — і в кожного учасника свята під час дотепних розваг на обличчі з’являлася посмішка, а очі починали світитися промінцями радості та надії.

— Від імені пацієнтів та співробітників Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлюю сердечну подяку ПриватБанку та фонду “Допомагати просто”, — говорить головний лікар КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР Інна Холодняк. — Улітку ПриватБанк та фонд «Допомагати просто» закупили для нас діагностичне обладнання, зараз ми отримуємо такі необхідні медичні препарати. Ми щиро дякуємо нашим добродійникам за виявлене милосердя і чуйне ставлення до дітей!

КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР – це єдиний в області багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає спеціалізовану невідкладну і планову медичну допомогу дітям області з перших годин життя. Щороку у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей, у поліклініці отримують консультативну допомогу близько 90 тис. дітей — при цьому більше половини з них є жителями сільської місцевості.

За час дії акції «Країна чарівників» в ній зареєструвалося понад 59 000 українців. На допомогу діткам, хворим на рак, ПриватБанк та фонд «Допомагати просто» вже перерахували понад 3 500 000 грн. Ми дуже вдячні всім чарівникам, що приєдналися до акції, адже завдяки вам казка стає реальністю!

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150