Херсонський «Правий сектор» кришував незаконну АЗС

Написано . в . Опубликовано в Новости

До чергової частини Цюрупинського відділення поліції надійшло повідомлення, що у селищі Ліві Солонці на території комунального підприємства працює незаконна автозаправка. Правоохоронці встановили, що заправка дійсно працює і знаходиться на території одного з комунальних підприємств. На АЗС були розташовані дві бочки і бензоколонка, з якої реалізували громадянам бензин та дизельне паливо. При подальшій перевірці працівники поліції з’ясували, що будь-які дозвільні документи на розміщення та законне функціонування даної автозаправної станції були відсутні
За рішенням суду з території АЗС були вилучені 4 бочки з бензином, 5 бочок з дизельним паливом об’ємом понад 1,5 тони, грошові кошти та чергові записи реалізації палива. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 272 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою».

«Як виявилося, під слідство можуть догодити не тільки власники АЗС, а й посадові осіб місцевого комунгоспу. Саме вони надали тіньовим ділкам ділянку під ведення «торгової діяльності». Ще місяць тому прокуратура повідомила комунальників про те, то на згаданій ділянці ведеться нелегальна торгівля пальним . Однак сільські чиновники і пальцем не поворухнули для того, щоб видворити звідси горе-комерсантів», — пише видання «Херсонці»

Прибули на місце представники фірми-власника та заперечували, що на ділянці працює автозаправка. З їх слів, об’єкт працює лише в якості сховищ дизпалива і бензину. Представником фірми-власника виявився «Правий сектор» під командуванням командира 12 сотні Добровольчого Українського Корпусу в Херсонській області який базується в Новій Каховці.

На фото командир 12-го ДУКа Вадос Гулько.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

142