Херсонські портовики повстали проти захмарних податків

Написано . в . Опубликовано в Новости

Херсонські портовики вимагають від уряду припинити знищувати галузь. Торік у Кабміні збільшили податок для морських портів України з 30 до 75%. Це означає, що відрахування з чистого прибутку підприємства зросли у 2.5 рази.
Працівники порту обурюються: у держави не беруть ні копійки, справно сплачують податки, а натомість опиняються на межі виживання.
Через зміни у оподаткуванні підприємство цього року додатково віддало державі 21 мільйон гривень чистого прибутку, а собі залишили лише 6. Це при тому, що на рік підприємству потрібно вдесятеро більше. Як зазначає голова профкому Валерій Тернавський, державні підприємства
морської галузі перебувають у нерівних
умовах оподаткування у порівнянні з приватними.
Працівники морських портів України звертались до Президента, Прем’єра, уряду. У відповідь отримують лише відписки. Між тим, самі робітники налаштовані рішуче.
Під час мітингу херсонські портовики ухвалили резолюцію. Вони вимагають розглянути проблемне питання на засіданні кабміну 26 жовтня та повернути 30% оподаткування галузі. У разі відмови, обіцяють влаштувати масові протести.
Такі акції цього дня відбуваються не лише в Херсоні. Протестують портовики Маріуполя, Одеси, Рені, Білгород-Дністровського та інших міст України.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150