Херсон — Італія: партнерські стосунки в сфері енергоефективності

Написано . в . Опубликовано в Новости

В рамках інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» відбулася робоча зустріч, на якій між Херсонськими ті Італійськими фахівцями були налагоджені партнерські стосунки в сфері енергоефективності. Від Херсону в робочій зустрічі приймали участь: Федір Барулін, голова правління Херсонської обласної громадської організації «Регіональна рада підприємців», Ірина Яремко, менеджер проектів ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» та В’ячеслав Петренко, голова правління регіонального відділення УСПП, депутат Херсонської обласної ради. З Італійської делегації в робочий зустрічі приймали участь: Леонардо Рагаццо /Leonardo Ragazzo/, менеджер департаменту енергетики офісу «Відкриті двері в Італію», Лука Фаваро /Luka Favaro/, керівник консалтингової фірми TVM та Дебора Варашін /Debora Varashin/, менеджер проектів EUROVENETI.

Італійських партнерів зацікавила інформація про те, що в даний час розробляється «Стратегія сталого розвитку міста Гола Пристань на період до 2030 року», основним напрямком якої є енергетична незалежність міста з нульовими викидами парникових газів. В реалізації цього напрямку партнери домовилися про співпрацю в кількох проектах. Італійські компанії мають досвід в проектуванні та будівництві будинків з нульовим споживання енергії. Тому вирішено спільно розробити проект для кліматичних умов Херсонщини і побудувати прототип такого будинку з максимальним використанням місцевих матеріалів.

В разі успішної реалізації проекту планується збудувати «зелене» поселення в районі Голої Пристані для переселенців з Криму та зони АТО. Оскільки фахівці ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» вже прорахували можливість повного забезпечення міста електричною енергією за рахунок будівництва дахових сонячних електростанцій, Італійські партнери виявили бажання співпрацювати і в цьому напрямку. Такий досвід в них також є. Важливим підсумком є те, що обидва проекти мають потенційну можливість отримати підтримку від Європейських фондів. Тим більше, що 29 листопада в Парижі відбудеться наймасштабніший за останнє десятиріччя Кліматичний саміт, на якому буде вирішуватися перехід з викопних джерел енергії на відновлювальні. Федір Барулин, голова правління Херсонської обласної громадської організації «Регіональна рада підприємців».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153