Депутатка Херсонської міськради проти ініціатив першої леді країни

Написано . в . Опубликовано в Новости

Перша леді України Олена Зеленська, яка виступила ініціаторкою змін у шкільному меню, очікує цунамі хейту на реформу з 1 вересня. Не всі школи готові впроваджувати нові правила через те, що роками нехтували навіть санітарними нормами в їдальнях. Зеленська запевняє, що з «мафією» будуть боротися.

«Знімальна група ТСН проїхалася по 4 областях, така сама ситуація щодо антисанітарії і в інших. Жахливо, що дорослі люди так нехтують здоров’ям власних дітей. Це мафія, з цією мафією треба боротися», – сказала Зеленська.

Вона додала, що в першу чергу слідкувати за умовами у школі та якістю харчування мають батьки. Якщо їх щось не влаштовує, то треб звертатися спершу до директора, потім до засновника, потім до Дежспоживслужби.

Держспоживслужба та Херсонська прокуратура проводять розслідування стосовно харчування в дитячих закладах міста. Питання не тільки суттєво завищених розцінках на продукти, але в їх якості, котрої просто немає. А також антисанітарії.

Нагадаємо, що харчування в дитячих садках та школах так і лишається згідно чисельних журналістських розслідувань підконтрольним депутату Херсонської міської ради Ірині Ценкер.

Майже 10-років компанії з орбіти І. Ценкер за бюджетний кошт харчували дітлахів в Херсоні. По 150 млн грн на рік, отримуючи фінансування, конкурентів знищували на стадії тендерів! Після сюжету 20.06.2021 на 1+1, тендерна мафія трохи захвилювалась, навіть організувала дуже оперативно прес-тур на 23.06.21, але що той тур має показати влітку, коли не працюють їдальні — не зрозуміло! В сюжеті журналісти озвучили, про «наглючі херсонські ціни тендерної мафії» — наприклад олія 1,0 л — 100,0 грн, яйця — 50,0 грн і т.д. та нарешті про те, що вже прокуратура займається тими «закупівлями», — повідомив у соціальній мережі facebook політик Віталій Богданов.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150