Депутати схаменіться!!!

Написано . в . Опубликовано в Новости

Тиждень назад громадськістю було зафіксований факт незаконного видобутку піску між с.с. Мала та Велика Кардашинка поблизу м. Гола Пристань. Приблизно за місяць з цього місця вивезено приблизно 1500 тон піску.
Була написана заява в Голопристанську поліцію з цього приводу. Начальник поліції пояснив, що це місцевий підприємець організував цей видобуток піску і, що ні поліція, ні місцева влада цього не знала. Дуже цікаво — прямо на очах, щотижнево, вивозили таку велику кількість піску.
Ще в січні 2016 року громадська рада при ХОДА написала лист голові Херсонської обласної ради, потім на сесії обласної ради 31 березня знову звернулись до депутатського корпусу, створити робочу групу, яка б провела інвентарізацію всіх родовищ піску, вивчила б чи законним шляхом підприємства отримали дозволи на видобуток піску в області та згідно ст. 9 Кодексу про Надра прийняла програму використання природніх ресурсів (піску) області.
Головою обласної ради було видано розпорядження від 17.06.2016 року «Про створення робочої групи з вивчення питань, повязаних з видобуванням корисних копалин місцевого значення (піску) на території Херсонської області» за № 60. На жаль, так ця робоча група і незапрацювала.
В червні 2016 року громадська рада при ХОДА звернулась до голови обласної ради, надати згідно ст. 12 Кодексу про Надра, громадськості документи, які подали ТОВ «Південноукраїнський пісок» та ТОВ «Надра» на отримання гірничих відводів з метою їх вивчення. Так документи нам ненадали.
06.10.2016 року знову громадська рада при ХОДА звертається до голови обласної ради з пропозицією відновити роботу уже створенної робочої групи або створити нову робочу групу до якої долучити громадськість та представників силових структур. Але, очевидь, питання законності використання надр депутатів не цікавить бо досі немає відповіді.
В середині жовтня 2016 року була проведена нарада у першого заступника голови Херсонської обласної ради Зеленчука В.В., на якій були присутні засновники ТОВ «Південноукраїнський пісок», депутати обласної ради, радник голови обласної ради Савченко В.. На цій нараді прийняли рішення створити одинакові умови видобування піску, всіх підприємств, перевірка законності отримання дозволів на використння надр та відпрацювати програму, яка б дозволила набагато більше наповнювати бюджет області.
Але далі розмов та побажань справа не пішла. І вже на 3 листопада на постійній комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології будуть розглядати питання надання гірничих відводів ТОВ «Південноукраїнський пісок» та ТОВ «Надра».
І що ми в кінці кінців маємо? А маємо те, що влада вроді би «нова», а продовжується деребан надр між депутатами по старому. Уже не ті часи, коли всупереч громадським інтересам можна було розкрадати народне добро, не за це гинуть наші воїни, боронячи державу, щоб ви її розкрадали!!!Депутати схаменіться!!! 

Валерий Гурковский

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150