БУДЕ ВАМ “КИЕВ НАШ!” — БЕЖЕНЕЦ С КРЫМА

Написано . в . Опубликовано в Новости

Журналист Интернет-издания «Под прицелом» рассказал, как периодически общался с товарищем из Крыма.

Тот с лета 2015 г. ездил в гости, жаловался на то, что добираться было долго и трудно. Говорил, что по дороге трижды проклял себя за то, что выбрал направление через Чаплинку и Новую Каховку.

Летом переехал жить в Херсон. Вот что он рассказал:

«Ну хай я патріот, я Україну люблю і любитиму, якою б вона не була. А от поїде цим шляхом якийсь “кримнаш” на материк — і що він скаже? “Довели бендеровцы страну своими майданами”?..

Стою на російському пункті. Мороз, вітер — а прикордонникам хоч би що: нікуди не поспішають, все так повільно, поважно… Таке враження, що їх ніякий холод не бере. Ще б пак, утеплені по повній програмі: у кілька шарів — натуральне хутро, синтепон і таке інше, підошва на чоботях — завтовшки як дві мої долоні, мабуть.

Заїжджаю до наших — мамо рідна… Ти б бачив, стоять хто у чому! Берці на тонесеньких підошвах, запрані штани, затягані бушлати, на головах — в кого шапки з дому, в кого каптури брезентові!

Пам’ятаєш, нещодавно на телебаченні були сюжети про те, як прикордонники з Херсонщини начебто до Криму “брататися” до росіян ходили? Ще б пак вони не ходили! Вони ж з ними щодня ніс у ніс, вважай, стоять, чудово бачать, у яких умовах ті служать, і в яких — вони!

Віз якісь теплі речі з собою — дай, думаю, хлопцям нашим залишу. Відмовилися — кажуть, нам від цивільних нічого брати не можна: ні речей, ні харчів, взагалі нічого…

Вже хочеться і руками, і ногами, і головою в усі відомства стукати, хто їхнім забезпеченням займається — люди добрі, чи ж є у вас Бог у душі й Україна в серці, що ж ви коїте? Куди ви діваєте ті кошти, які сотнями тисяч списуються на забезпечення прикордонників і військових?

Міністр оборони, очільник ДПСУ та інші — вони хоч бачать, у чому їхні підлеглі цілодобово на морозі стоять? У хлопців, котрі на заправках працюють, спецодяг і то кращий! Виходить, власники нафтових компаній можуть краще забезпечувати своїх працівників, ніж наша влада — своїх захисників?!

Не доведи Господи, наступ з Криму — невже ви гадаєте, що ці задубілі хлопці в секонд-хенді будуть нашу землю боронити? Та просто автомати покидають — і буде вам “Киев наш!”».

Накануне Рождества товарищ-беженец пришел к херсонцу в гости. Речь шла о бандидатх в камуфляже с нашивками «Айдара», которые бесчинствуют на границе с Крымом. Переселенец спросил:

«Скажіть мені, будь ласка: невже це і є та Україна, до якої наші земляки мають повернутися самі?».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153