Боротьба триває!!

Написано . в . Опубликовано в Новости

Микола Ставицький

я48

На Херсонщині сьогодні вранці оперативна група Національної поліції, затримала на гарячому групу браконьєрів на озері Бездман в районі с. Камишани під Херсоном.
А далі почалось саме цікаве. Співробітники поліції почали викликати інспекторів Херсонрибоохорони для фіксації правопорушення, зателефонувавши на їх гарячу лінію. Там відповіли що почули, і на цьому все закінчилось. Потім слухавку вже ніхто не підняв. Після кількох годин даремного очікування рибінспекторів, представники поліції звернулись за допомогою до нашого оперативного штабу по боротьбі з браконьєрством, до якого входять члени Радикальної партії Олега Ляшка та експертної ради при Херсонській облраді, щоби змусити цих «діячів» з рибінспекції почати працювати.
Наші представники були змушені підняти на ноги першого заступника Держрибагенства України Павла Гвозденка та доповісти йому про повну бездіяльність яку чинять працівники місцевої рибінспекції.
Він оперативно відреагував на дзвінок, та миттєво дав причухана місцевим нелюстрованим «хранітєлям» порядку на воді.
Після цього на місце правопорушення миттєво прибули робітники Херсонрибоохорони для складання протоколів.
Ця ситуація чітко показала як стара система намагається чинити спротив. Цілими десятиліттями вона вросла коріннями в наше суспільство, а купка корупціонерів кришувальщиків за цей час вже давно відноситься до річок та озер, до риби що в них живе як до своєї власності.
Більше цього не буде.
Хочу відмітити професійну та віддану роботу хлопців з Національної поліції, керівнику ХУНП Артуру Мєрікову, які не ганьблять честь мундира, а навпаки щиро та чесно встали на боротьбу з рибною мафією. Такій поліції тільки величезний Респект та повна підтримка від громади у будь-яких ситуаціях.

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151