Написано . в . Опубликовано в Новости

Шановні жителі Херсонщини!

 

Щиро вітаю всіх Вас зі світлим і пам’ятним для кожного з нас святом – Днем Перемоги!

9 травня – всенародне свято всіх тих, хто здобув Велику Перемогу, і тих, хто впродовж 70 років живе під мирним небом, дякуючи за це воїнам тієї кривавої, жахливої і водночас героїчної війни.

Сім десятиліть відділяють нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найжахливішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність Вітчизни, звільнили Батьківщину від нацистської чуми, принесли волю народам Європи, не підвладний часу.

У цей славний день ми згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося і складаємо глибоку синівську шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими її шляхами, відродив рідну землю з попелища після Великої Перемоги.

Шановні визволителі рідної землі! Впевнений, що і надалі ваш героїчний внесок у Перемогу слугуватиме яскравим прикладом для військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, свято бережуть славетні традиції Українського війська.

У цей святковий день сердечно вітаю ветеранів війни і праці, ветеранів і особовий склад Збройних Сил, їх рідних і близьких, всіх жителів Херсонщини з Днем Перемоги над нацизмом у Європі.

Бажаю міцного здоров’я, щасливого довголіття, благополуччя, віри у світле майбутнє нашої Батьківщини.

Хай завжди зігріває наші серця і світить у віках священний вогонь Великої Перемоги!

      

                             З повагою,

Начальник  Херсонського  гарнізону  полковник  С.В.Кока

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150