Подарувати дітям шанс

Написано Adm в . Опубликовано в Здоровье

Жити завтра… Така здавалося б проста   і водночас доступна не усім мрія. Доля маленьких пацієнтів гематологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні залежить від багатьох факторів, і в першу чергу — від нашої з вами допомоги.

Аби подарувати дітям шанс на спасіння,  благодійні організації впродовж року збирали кошти на придбання дороговартісних вакцин.

Щоб ніхто не хворів, а хто хворіє вилікувався – написано хоча і з помилками, але по-дитячому щиро і з дорослим змістом. Юні пацієнти гематологічного відділення звикли не помічати усього поганого, що з ними трапляється. Вони живуть одним днем, радіють кожному моменту і просто мріють, щоб настало завтра.

«Народ прозрів і перестав бути байдужим до чужої біди, — ділиться своїми думками завідувач Ольга Гаврилівна. — Дуже приємно, що в нашому місті добре розвинений волонтерський рух і молоді люди — часті гості у нашому відділенні. Сюди вони йдуть за покликом серця, і їх місія — трішки підбадьорити дітей та створити їм гарний настрій. Тож щоразу студенти вигадують різноманітні конкурси і завдання з сюрпризами. Моральної підтримки цим дітям не бракує, ось тільки, аби повністю вилікуватися, заощаджень самих батьків буває замало».

Як підкреслила Віра Редькіна, завідувач гематологічного відділення ХОДКЛ, гуманітарної допомоги тут чекають завжди, а особливо приємно, коли така підтримка надходить несподівано і від щирого серця. Благодійний внесок у виді кількох десятків коробок з інфузійними розчинами, яких так потребувало відділення дитячої гематології і які стали доступні завдяки працівникам відділу соціального служіння та благодійності Херсонської єпархії та за підтримці Херсонського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Своєї вдячності не приховували і батьки маленьких пацієнтів.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150