Онкологія – не вирок

Написано Adm в . Опубликовано в Здоровье

Рак — не вирок, а лише діагноз. Своєчасно виявлені онкологічні недуги лікуються та не стають на заваді подальшого життя людини. На цьому наголошують медичні працівники Херсонської міської поліклініки №2 Суворовського району.

У закладі проведено чергову акцію, спрямовану на профілактику ракових захворювань серед населення різних вікових категорій. Проведення заходу підтримало керівництво медичної установи, досвідчені фахівці та лікарі-інтерни.

Надмірні фізичні навантаження, нервові зриви та нездоровий спосіб життя — лише деякі фактори, які спричиняють розвиток онкологічних хвороб. За словами Тетяни Галушко, дільничного терапевта ПМСД Херсонської міської поліклініки №2, висока захворюваність на рак останніми роками спостерігається у людей різних вікових категорій та соціального статусу. Надати первинну консультацію та назвати основні правила запобігання виникненню раку погодились провідні спеціалісти Херсонської міської поліклініки №2.

Перевірити стан власного здоров’я мали змогу всі охочі. У холі поліклініки лікарі-інтерни роздавали тематичні листівки щодо онкологічних захворювань, а також консультували пацієнтів за допомоги спеціальних тестів. Детальний аналіз результатів тестового опитання робили лікарі, та, у разі необхідності, призначали проходження подальшого обслідування.

На думку Мар’яни Болюк, лікаря-інтерна, сучасні медичні технології можуть врятувати життя людини, у якої виявлено онкологічне захворювання. Новітня апаратура робить ефективними профілактичні огляди пацієнтів, а у лабораторіях місцевих лікарень досвідчені працівники надають швидкі й точні результати аналізів. Лікарі радять проходити щорічні обстеження у спеціалістів вузького профілю як чоловікам, так і жінкам.

Головною рекомендацією для усіх, хто небайдужий до власного здоров’я, залишається вчасне звернення до лікаря. У разі погіршення самопочуття, виявлення у себе або близьких розладів у роботі будь-яких внутрішніх органів із больовими симптомами — потрібно термінове звернення до медичного закладу. Попередити виникнення страшного захворювання та вилікувати його на ранньому етапі набагато легше, аніж врятувати людину від тяжких наслідків не виявленої вчасно хвороби.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150