Пріоритетні завдання медзакладів

Написано Adm в . Опубликовано в Здоровье

У Херсонській ОДА на черговій нараді був розглянутий стан справ з  охорони здоров’я в області.

Проаналізувавши роботу галузі у минулому році, голова облдержадміністрації Микола Костяк  визначив пріоритетні завдання медзакладів на 2014-й рік. Це, насамперед, удосконалення якості та системи екстреної медичної допомоги, дооснащення новобудови обласного онкологічного диспансеру та ефективне використання ресурсів онкологічної служби для поліпшення своєчасного виявлення та ефективного лікування хворих з онкологією.

Як наголосив Микола Костяк, для реалізації національного проекту «Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства», Кабінетом Міністрів України виділено 78 млн грн на будівництво у 2014 році єдиного на півдні України обласного перинатального центру. На сьогодні вже зроблено перші кроки для його реалізації. Передбачається відкриття центру до кінця поточного року. Також  створено 22  центри  первинної медико-санітарної допомоги. Додатково відкрито 3 пункти базування бригад постійного призначення в селах, здійснено ремонтні роботи у 3 лікарських амбулаторіях.

А заступник голови ОДА Ганна Пономаренко, в свою чергу, підкреслила, що надзвичайно важливим є також питання поліпшення кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я. В першу чергу — у сільських населених пунктах. Але слід також доукомплектувати центри первинної медико-санітарної допомоги, міських та центральних районних лікарень та врешті добитися забезпечення центрів первинної медико-санітарної допомоги автомобілями швидкої допомоги.

Для підвищення якості надання екстреної медичної допомоги мешканцям області в цьому році заплановано виділення із державного  бюджету 27 млн грн на придбання 38 машин швидкої допомоги для медичних закладів міст та районів.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

124