Напружений період для травматологів

Написано Adm в . Опубликовано в Здоровье

У Херсоні діє єдиний міський травмопункт і травматологічне відділення при КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних».

За словами головного лікаря Леоніда Ремиги, у зв’язку зі складними погодними умовами почастішали травми. Отже, для травматологів настав напружений період. Так, за тиждень у травмопункт звернулися 380 людей. У двохсот із них виявили перелом, 32 госпіталізували для оперативного втручання. Переважна більшість — це люди працездатного віку, а 119 травмованих — люди поважного віку. Тільки протягом доби з травмами, пов’язаними з метеоумовами, звернулися 79 людей. Операції проводяться безкоштовно, проте витратний матеріал вимагає оплати. До речі, в разі пошкодження верхньої кінцівки амбулаторне лікування може обійтися до 100 грн, нижньої — до 200, лікування зі складними оперативними втручаннями — до 1 тис. грн. Складні операції з використанням металевих конструкцій — від 5 тис. грн.

Якість надання медичної допомоги в травмопункті та травматологічному відділенні при КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» дуже висока, персонал висококваліфікований.

Херсонською міською владою для посилення травмопункту в бюджеті на 2014-й рік заплановано придбання нового рентгенапарату, в перспективі — в межах реформування галузі охорони здоров’я передбачається відкриття центру реабілітації пацієнтів. Зараз вони проходять реабілітацію за місцем проживання.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

147