Діє унікальний апарат

Написано Adm в . Опубликовано в Здоровье

Новий 2014 рік розпочався для колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії  КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» приємними новинами.

У межах реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича та за сприяння адміністрації лікарні був придбаний мобільний аналізатор газів крові та електролітів OPTI CCA TS (виробництва США).

Цей унікальний апарат дозволяє протягом 120 сек. отримати основні та цілий ряд похідних параметрів, які дають об’єктивну та всебічну оцінку стану гомеостазу пацієнта, отримати так звану «глибоку картинку» кисневого статусу. Результати вказаних досліджень піднімають лікувально-діагностичний процес на якісно новий рівень.

«На сьогоднішній день цей апарат є одним з двох подібних аналізаторів, які функціонують у лікувально-профілактичних закладах Херсонської області. Лікування захворювань бронхо-легеневої, серцево-судинної, ендокринної систем, сепсис, питання проведення та параметри штучної вентиляції легень, корекція кислотно-лужного та водно-електролітного балансів при критичних станах будь-якої етіології — це лише короткий перелік ситуацій, при яких використання аналізатора газів крові та електролітів є життєво необхідним», — зазначив завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» Ігор  Полінчук.

Інженером фірми, яка поставляє вказані апарати в Україну, було проведено навчання та майстер-клас по роботі з аналізатором газів крові та електролітів OPTI CCA TS для співробітників відділення.

apparat

На лютий нинішнього року заплановано проведення загальнолікарняної конференції лікарів КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» щодо першого досвіду роботи з аналізатором газів крові й електролітів та нозології, при яких показано дослідження на вказаному апараті.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

128