У Херсоні ПриватБанк установив перші зовнішні термінали самообслуговування

Написано . в . Опубликовано в Новости, Экономика

Нещодавно в Херсоні успішно запустили перші в регіоні зовнішні термінали. Це ще раз підтверджує, що ПриватБанк є найбільш технологічним та інноваційним банком України. Два термінали нового типу установлені на вулиці Потьомкінській та Іллі Кулика — відповідно біля Центрального та Дніпровського ринків.

 

«Ми плануємо активно розвивати мережу зовнішніх терміналів самообслуговування, оскільки вони є альтернативою кас у відділеннях банку. Раніше термінали самообслуговування були доступні цілодобово тільки в наших зонах самообслуговування 24/7 — тепер їх географія розширюється”, — відзначає Валерій Гарковенко, заступник керівника банкоматної та термінальної мережі ПриватБанку в Херсоні.

 

Сьогодні в терміналах ПриватБанку можна здійснювати найрізноманітніші операції: оплату комунальних послуг і рахунків за Інтернет, телефон, телебачення, сплату штрафів ДАІ, поповнення рахунку мобільних телефонів та платіжної карти, депозитного вкладу і погашення кредиту, відправлення та отримання грошових переказів, обмін валюти. Також через них можна купити квитки на потяг, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами.

 

Платіжні термінали самообслуговування приймають платежі як готівкою, так і з пластикових карт. У їх ефективності та зручності переконується все більше людей. Як зробити необхідну операцію, легко розібратися за допомоги сенсорного екрану терміналу. Але навіть якщо Ви заплуталися в меню і функціях пристрою — до Вашої уваги відеоролик з необхідними інструкціями на відповідній сторінці ПриватБанку в Інтернеті.

 

Довідка:

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. За даними на 1 січня 2014 року, активи банку становлять 214,5 млрд грн, капітал – 20,3 млрд грн, чистий прибуток банку за 2013 рік – 1,873 млрд грн.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000  індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює понад 188 банкоматів, 330 терміналів самообслуговування та 70 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку www.pb.ua.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151