Новий рівень економіки Херсонщини

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

У 2014 році економіка Херсонщини вийде на якісно новий рівень. А підтвердженням виконання завдань, визначених у державних і регіональних програмах на 2014 рік, стане досягнення спільними діями за підсумками року індексу промислової продукції не менше 105%.

Також очікується збільшення обсягів реалізації на 8%, доведення рівня середньої заробітної плати працівників промислового комплексу до 3,5 тис. грн. Так вважає голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Також він зауважив, що для подальшого всебічного розвитку економічної сфери регіону та з метою виконання завдань Президента і Уряду України в області необхідно підтримувати та примножувати позитивну динаміку розвитку всіх галузей господарського комплексу, передумови для стабільного розвитку якої були закладені у минулих роках.

Крім того, триватиме реалізація проектів транспортної інфраструктури в області. Зокрема, введення в експлуатацію  аеропорту «Херсон», де протягом липня — вересня здійснювалися регулярні авіарейси на лінії Херсон-Москва.  За попередньою інформацією управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, протягом вказаного періоду було виконано 17 оборотних  рейсів, перевезено 1066 пасажирів. А у поточному році планується здійснити до 240 рейсів та перевезти 12 000 пасажирів.

mostТак, у промисловому комплексі області у 2013 році досягнуто значних зрушень.   Зокрема, обсяг капітальних інвестицій освоєно на 37% більше, що дозволило збільшити середньооблікову чисельність штатних працівників, задіяних у галузях промисловості.

На думку Миколи Костяка, пріоритетними напрямками на 2014 рік залишаються: подальший розвиток морських та річкових перевезень,  організація регулярного повітряного сполучення з іншими областями України та зарубіжними країнами, а також розбудова дорожньої інфраструктури області.

Зокрема, у 2014 році планується завершення реконструкції ділянок автомобільних доріг М-17 Херсон-Джанкой-Феодосія-Керч та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, що розташовані на території Херсонської області та мостового переходу «Таврійський –ХБК».

Отже, нинішній рік буде надзвичайно напруженим, але тільки так можна буде забезпечити вихід Херсонщини на якісно новий рівень за усіма показниками.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151