На засадах соціального партнерства

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

Пріоритетним напрямком для агропромислового комплексу в Херсонській області є легалізація земельних відносин та підвищення ефективності використання земель.

Голова ОДА Микола Костяк акцентував увагу аграріїв області на продовженні роботи щодо збільшення площ під зрошенням, у тому числі краплинним, а також необхідності приділити особливу увагу розрахункам за використання земельних паїв. Крім того, слід попрацювати над створенням умов для збільшення валового виробництва сільськогосподарської продукції за рахунок підвищення обсягів вирощування зернових, зернобобових та овоче-баштанних культур.

Разом з тим, Микола Костяк доручив продовжити роботу щодо легалізації використання корисних копалин, утилізації непридатних хімічних засобів захисту рослин, відведення та функціонування полігонів твердих побутових відходів.

На його думку, цього можна досягти за рахунок створення обслуговуючих і виробничих кооперативів, робочих місць для підвищення рівня зайнятості та доходів селян. Тому необхідно подбати про розвиток соціальної інфраструктури села, сільського зеленого туризму, народних промислів і підприємництва. Для цього треба залучити всіх членів територіальних громад, підвищити їх вплив на процеси реформування на засадах соціального партнерства.

orosh2

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151