Комітет захисту фінансових прав: «Ми домоглися відставки Гелетея»

Написано . в . Опубликовано в Новости, Экономика

Відставка міністра оборони України Валерія Гелетея, прийнята Президентом 12 жовтня, стала результатом активних дій родичів бійців АТО із захисту фінансових прав військових. Про це розповіли в Комітеті захисту фінансових прав громадян, активісти якого підтримали бійців АТО і їх рідних у відстоюванні прав на грошове забезпечення.  

За даними активістів комітету, протести на фронті викликав наказ Міноборони, згідно з яким усі учасники АТО повинні були в терміновому порядку до 1 жовтня відмовитися від отримання грошового забезпечення на банківські картки та отримувати зарплату або готівкою, або на картки обраних МО банків. При цьому більшість захисників України оформляли зарплатні картки, щоб прогодувати свої сім’ї.

Активісти кажуть, що виконання корупційної постанови Кабміну, що фактично позбавляє військових та інших працівників держсектора права вільно розпоряджатися своєю зарплатою, загрожує відставкою не тільки керівництву Міноборони, але й інших відомств і регіональних адміністрацій.

Сьогодні в Комітет захисту фінансових прав звертаються тисячі бюджетників з Києва та інших регіонів, які не згодні з вимогами начальства терміново відкрити зарплатні картки в нав’язаних зверху банках. За словами активістів, столичні вчителі та працівники комунальних підприємств готують офіційне звернення до київського мера Кличка з вимогою скасувати незаконні рішення про масові переведення зарплат бюджетників у потрібні властям банки.

«Якщо Кличко прийшов до влади як політик, який веде Україну в Європу, то така Європа, де права працюючої людини для мера – порожній звук, нам не потрібна, – каже вчитель однієї з київських шкіл Володимир, який написав Володимиру Кличку офіційний лист з вимогою заборонити органам освіти насильне переведення зарплат учителів у той чи інший банк. – Якщо ми не доб’ємося дотримання своїх прав, то нам такий мер не потрібен».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152