Газифицировано еще около 200 домов в селах Херсонщины

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

24 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк урочисто запалив довгоочікуваний факел з природним газом в селах Кучерявоволодимирівка та Червона Поляна Чаплинського району.

«За 3,5 роки моєї роботи на посаді голови облдержадміністрації вже до чотирьох населених пунктів Чаплинського району підведено газопроводи, а саме: Магдалинівки, Балтазарівки, Червоної Поляни та Кучерявоволодимирівки.

Більш того, загалом в області рівень газифікації зріс з 24% до 35%. Це є свідченням того, що лише від нашої спільної напруженої праці залежить достойне життя кожного громадянина та відродження українського села», — сказав Микола Костяк.

Питання підведення газу до сіл Кучерявоволоди-мирівка та Червона Поляна не вирішувалося з 2006 року.

Обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до центральних органів влади щодо сприяння у фінансуванні завершення будівництва газопроводу. І лише за підтримки Кабінету Міністрів України та особистого втручання голови облдержадміністрації Миколи Костяка питання вдалося вирішити.

«Я дуже вдячний Прем’єр-міністру України Миколі Азарову за особисту підтримку у вирішенні питання газифікації Чаплинського району. Для жителів цих сіл газ — не лише побутові зручності, але й гарантія того, що їх діти навчатимуться у теплих класах та матимуть належні умови для розвитку та відпочинку», — наголосив Микола Костяк.

Тому, відповідно до завдань Уряду, 31 жовтня 2013 року на засіданні Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики України, будівництво підвідного газопроводу до зазначених сіл кошторисною вартістю 2 803 тис. грн було включено до інвестиційної програми ПАТ «Херсонгаз», яка і завершила поставлені завдання.

Загалом, на сьогодні загальна довжина розподільчих мереж у двох селах становить 14 км, газифіковано 11 вулиць, а це близько 200 житлових будинків.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150