Австрійські компанії продовжать вкладати інвестиції в херсонські підприємства

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

З метою обговорення можливих перспектив провадження господарської та зовнішньоекономічної діяльності підприємств з австрійськими та шведськими інвестиціями в області, керівництво облдержадміністрації зустрілося з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом, Торговим радником і керівником торгового відділу Посольства Австрійської Республіки в Україні Германом Ортнером та Почесним консулом Королівства Швеція в м.Каховці Карлом Стуреном.

Участь у зустрічі взяли перший заступник голови ОДА Ігор Шепелєв, заступник голови ОДА Михайло Мельник, заступник голови ОДА – керівник апарату Сергій Тріщанович та заступники директора Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі ОДА Ігор Клим та Валерій Михайлов.

«Ми дуже раді та вдячні європейському суспільству за підтримку у тяжкий період для України та, зокрема, Херсонської області. Після анексії АР Крим у нашій області досі не зовсім спокійно та існує цілий ряд невирішених питань, які потребують залучення світової спільноти. Перш за все, це подальший розвиток сільського господарства та промислової діяльності. Саме в цьому нам і необхідна ваша інвестиційна допомога», — наголосив у своєму вступному слові перший заступник голови ОДА Ігор Шепелєв.

У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Хайм підтримав позицію України та її вибір стосовно входження до Європейського Союзу. «Ваша країна йде у правильному напрямку реформування. Звичайно, цьому послужить і підписання асоціації з ЄС, — сказав він та відзначив стабільну ситуацію в регіоні у порівнянні з іншими областями. – Херсон – стабільний регіон, який дотримується законів та норм етикету».

avstr

Окрім того, австрійці та швейцарці відзначили, що вже протягом кількох років вкладають кошти в херсонські підприємства, зокрема у ПрАТ «Чумак» та ТОВ «Дунапак Таврія». І поки що не збираються припиняти цієї інвестиційної діяльності та сподіваються на те, що після виборів Президента України (25 березня 2014 року) зможуть значно активізувати співробітництво у цьому напрямку на території Херсонської області.

«Херсонщина має потужний потенціал та високі шанси на торгово-економічне співробітництво з великими європейськими компаніями, тому впевнений, що після підписання асоціації з ЄС ви станете успішно розвиненим регіоном та країною», — запевнив   керівництво області Почесний консул Королівства Швеція в м.Каховці Карл Стурен.

Наостанок Ігор Шепелєв зазначив, що обласна державна адміністрація проводить значну роботу з суб’єктами підприємництва в області, наполегливо працює над створенням умов роботи малого та середнього бізнесу, сприяє його розвитку, що забезпечить розвиток зовнішньоекономічної діяльності області.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150