Херсонщина у Всеукраїнському проекті «Найкращі пам’ятки України — обрані народом»

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

памятники Украины

Наприкінці минулого року стартував проект «Найкращі пам’ятки України — обрані народом», в якому взяли участь 9 пам’яток Херсонщини, а саме: острів Джарилгач, Асканія-Нова, Арабатська стрілка, Олешківські піски, Садиба Трубецького, Фрегат, пам’ятник Потьомкіну, Херсонська фортеця, Легендарна тачанка.

Даний проект створено з метою привернути увагу та інтерес до історичних пам’яток, а також до об’єктів архітектури та природного надбання всієї України. Голосування проводиться на обласному рівні. За  результатами онлайн-голосування  чотири  пам’ятки з кожної області, які набрали найбільшу  кількість голосів, будуть відібрані  для  участі в загальноукраїнському  голосуванні на другому етапі проекту. Вибір десятки найкращих відбудеться шляхом загальнонародного голосування.

На сьогоднішній день дуже багато історичних пам’яток перебувають в жалюгідному стані, вкрай необхідно підтримувати їх  в належному вигляді для збереження цих унікальних об’єктів на землі. Кожен пам’ятник архітектури та природи несе в собі частинку багатої історії нашої держави. Важливо, щоб ми не лише милувалися надбаннями культури та архітектури, але й з гордістю могли показувати їх гостям України. Могутню державу робить її багата історія. Збережемо історію Таврійського краю для наших нащадків, щоб вони мали можливість пишатися своїм регіоном та державою.

Управління туризму і курортів ХОДА закликає всіх небайдужих мешканців Херсонщини віддати свій голос за представлені об’єкти від нашого регіону і тим самим допомогти їм потрапити в ТОП-10. На сьогодні лідером голосування за пам’ятки Херсонської області є острів Джарилгач.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153