Найбільший рушник в Україні

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка та за участі голови обласної ради Віктора Пелиха відбулася чергова обласна селекторна нарада.

Крім питань, що виносилися на порядок денний, керівництво області обговорило питання про підготовку до відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області у закладах та установах освіти.

З районними відділеннями проводиться низка заходів, присвячених 70-й річниці утворення Херсонської області. Серед таких заходів фестиваль аматорського мистецтва, обласний конкурс музеїв, який стартував наприкінці минулого року. Також з січня 2014 року проходять зустрічі відомих людей області з учнівською та студентською молоддю «Діалог поколінь», організовані експозиції «Херсонщина: час, події, люди», триває обласний конкурс творчих робіт. І це тільки початок.

Головне завдання – залучити всіх дітей, школярів, студентів, їх батьків, вчителів до відзначення цієї дати, виховання патріотів Херсонщини та України.

Також тривають соціально-гуманітарні акції: «В рік 70-річчя області – 70 дитячих спортивних майданчиків», «70-ти загальноосвітнім школам – 70 медійних класів з комп’ютерним забезпеченням». Триває підготовка спортсменів до проведення обласної легкоатлетичної естафети історичними місцями області «70 років спортивної слави», яка стартує у березні.

Продовжиться і творча акція «Рушник Херсонщини», до якої долучилися всі навчальні заклади області. До 1 березня буде вишито найбільший рушник в Україні.

rushnik

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151