Святковий молебень до Дня Святої мучениці Тетяни

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

Голова обласної ради Віктор Пелих взяв участь у святковому молебні на честь Дня Святої мучениці Тетяни, покровительки студентства та нужденних, який вже 16 років поспіль проходить у Херсонському державному аграрному університеті.

Цьогорічний молебень об’єднав професорсько-викладацький колектив та студентство університету святим словом любові, миру та взаємоповаги.

Голова обласної ради Віктор Пелих, якому надали слово після богослужіння, відзначив, що спільна робота викладачів та студентів вузу вже цього року може мати серйозні позитивні результати для кожного, хто поєднав своє життя з цим вищим учбовим закладом: «Восени цього року наш університет святкуватиме 140-річчя. Це серйозна дата, яку ми маємо достойно відзначити. Зусиллями обласного бюджету ми плануємо допомогти університету здобути належний вигляд будівлі. Та це ще не все, з чим ми будемо святкувати таку поважну дату. У нас є підтримка з боку Міносвіти та Мінагрополітики у питанні надання Херсонському державному аграрному університету статусу національного.

tatyana2

При цьому Віктор Пелих підкреслив, що наукова школа університету, багато імен якої мають світове визнання, повністю відповідає вимогам національного університету.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151