Маяк-Пацифік-Джарилгач-2014

Написано . в . Опубликовано в Культура, Новости

З метою підвищення туристичної привабливості території острова Джарилгач та популяризації Скадовщини як осередку зеленого туризму 20 вересня 2014 року пройшла пілотна туристично – мистецька акція «Маяк – Пацифік – Джарилгач — 2014».

У ній взяли участь спеціалісти управління туризму та курортів обласної державної адміністрації, обласна телестудія «Скіфія» (програма «Там, де ти живеш» автор Олена Лещєнко), студенти кафедри дизайну Херсонського національного державного технічного університету, боді – арт студія Ганна Чаусова, арт – група «Вакцинация» (м. Херсон), фотоклуб «Свежий взгляд», фотохудожники, майстри боді – арту, стріт – арту, ленд — арту зі всієї Херсонщини, а також відділ культури і туризму районної державної адміністрації.

Акція проводилась у рамках проекту «Екскурсії нового покоління» (керівники: Микола Кошелюк, Наталія Шамілова).

З ранку учасники заходу прибули на острів Джарилгач у бухту «Глибока», де провели відео-зйомки та фото-сесію на тему: «Міфи та легенди острову Джарилгач». У цей час на острові панувала атмосфера далекої грецької епохи. Бажаючі мали змогу побачити та поспілкуватися з богинею любові Афродітою, Ахілом, згадати історичне минуле нашого краю.

Крім того, художники надали незвичайного вигляду старенькій будівлі, розмалювавши її у сучасному арт-стилі. Після «морського» обіду, яким гостинно пригостив митців приватний підприємець Василь Гаврилович Знахаренко, творча група вирушила до скадовських маяків, де був проведений хеппенінг (мистецтво дії) біля створених атр-об’єктів. Справжнім дивом виглядали малюнки на піску у форматі 3-D.

Захід пройшов цікаво. Наші гості у захваті та з неабияким враженням поверталися на материк, дякуючи за привітне і щире спілкування, веселі усмішки, якісне технічне забезпечення, щедру гостинність, а також за вагому допомогу в організації та проведенні відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

З приводу проведеного заходу, начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ольга Миронець зазначила: «Скадовський район підтримує будь-які починання, що дають змогу покращити стан розвитку туризму в районі та відкривають нові напрямки для роботи у сфері екології, зеленого туризму. Тим більше, що у нас вже є певні зрушення в цьому напрямку – це проведення низки нових розважальних програм цього літа для популяризації міста Скадовська як туристичного курорту. Ми будемо сприяти та всіляко підтримувати нові ідеї проведення управлінням туризму та курортів обласної державної адміністрації заходів подібного плану. Радує і дає надтхення те, що вони стають традиційними».

Організатори та учасники акції запланували проведення щорічного арт-фестивалю «Маяк – Пацифік – Джарилгач» влітку наступного року, що безперечно приверне увагу туристів та відпочиваючих до Скадовщини.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154