Благодійна естафета живопису

Написано . в . Опубликовано в Культура, Новости

Львів, Стрий, Дрогобич, Харків — і усі в одному місті. Херсон прийняв благодійну естафету живопису на підтримку нашого територіального загону. В кіноконцертній залі «Ювілейний» відбулося відкриття виставки картин художників з різних куточків України.
«Мистецтво, що об’єднує!» Такий лейтмотив всеукраїнської благодійної виставки українських живописців. Представлені картин різної тематики та кольорової гамми. Не однакові манера письма, течії художнього мистецтва , і стилі. Яскраві та розмаїтті чорні білі та мінімалістичні … Художники України у своїх роботах намагалися розкрити найтонші грані та особливості кожного регіону, розповів Вячеслав Продан, ініціатор благодійної виставки живопису «З любов’ю до України»
Одні дарували картини, інші просто презентували свої роботи городянам та гостям міста, були і такі, які віддали власні твори на аукціон. Зібрані кошти підуть на потреби прикордонного загону, підкреслила Лариса Польська, голова благодійного фонду громади Херсона « Захист».
За словами Віктора Гаврилюка, начальника управління культури ОДА, окрім того, у рамках благодійної виставки живопису протягом місяця відбуватимуться майстер-класи ковалів, гончарів

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151