На Херсонщині повністю ліквідували аварійну ямковість доріг

Написано Adm в . Опубликовано в Город

На минулому тижні Службою автомобільних доріг у Херсонській області спільно з ДП «Херсонський облавтодор» була повністю ліквідована аварійна ямковість, що виникла під час зимової негоди на дорогах загального користування державного значення.

З 24 по 28 лютого херсонськими дорожниками на дорогах загального користування було ліквідовано ямковості загальною площею 3539 квадратних метрів. З них 1018 кв. м на міжнародних дорогах, 396 кв. м на регіональних дорогах, 1416 кв. м на територіальних дорогах та 709 кв. м на дорогах місцевого значення.

Крім ліквідації ямковості дорожники виконували роботи по ліквідації просадок. Робітниками Цюрупинського ДЕД на автомобільних дорогах М-17 Херсон-Джанкой-Феодосія-Керчь та Р-47 Цюрупинськ-Гола Пристань-Скадовськ було ліквідовано просадок загальною площею 354 кв. м. Продовжуючи підготовку для водовідведення весняних опадів, робітники дорожнього господарства провели розчищення 178 водопропускних труб та жолобів для водовідведення загальною протяжністю 5263 м п.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153