Херсонський садок-ясла № 31 «Теремок» отримав дарунок від ПриватБанку

Написано . в . Опубликовано в Город, Новости

Херсонська філія ПриватБанку завітала в гості до ясел-садка № 31 «Теремок» на традиційний осінній бал. Цей жовтень приніс колективу приємний і корисний сюрприз: ПриватБанк придбав у дарунок для дитячого садочка холодильник.

 

Готуючись до балу, малюки вивчили зворушливі, але далеко не сумні пісні про осінь. Батьки одягли своїх улюбленців у неперевершені костюми, а вихователі підготували сценарій так, що головні гості заходу — представники ПриватБанку та міського управління освіти — постійно відчували сердечну відкритість і щиру вдячність колективу. Спеціально для друзів та спонсорів спекли великий запашний каравай і провели унікальне осіннє гадання. Працівникам банку дісталися дитячі поробки із написами “добро, кар’єра, здоров’я”.

«Із педагогічними колективами та їх вихованцями нас пов’язує давня дружба, — сказала керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. — Ми вдячні вам за ваші щоденні справи заради майбутнього! Будемо підтримувати вас і надалі та допомагати тим, що потрібно“.
Херсонська філія ПриватБанку обслуговує понад 7300 педагогів, які працюють у 144 навчальних закладах. Серед них — близько 3 тисяч співробітників 70 дошкільних освітянських установ. Минулого року щедрі осінні дарунки ПриватБанк купував для ясел-садка №77. Далі буде — головне щоб маленькі автори добрих поробок росли добрими і здоровими.

Обратная ссылка с вашего сайта

Комментариев (2)

Оставьте комментарий

156